NEGALI BŪTI POLITIKU, P. ČEPAI, NEBŪK!

Klaipėdos valdančiosios daugumos atstovas Čepas pageidautų, kad ir ne tik Etikos komisijos, bet ir kitų komitetų posėdžiai būti uždari, kad į juos neateitų klaipėdiečiai su savo problemomis. Kad liberalų koalicija toliau galėtų statyti niekam nereikalingus pakeliamus tiltus, auksinti turbo sankryžas, kirsti savo malonumui mišką ir tiesti strateginius kelius į Girulius, nesugebėdama užtikrinti darželiuose net elementarių higienos sąlygų, vykdydami savo politinį planą tremtų šešiamečius į neparengtas mokyklų grupes.


Niekaip kitaip negaliu traktuoti tokio tarybos nario Vytauto Čepo laiško, išsiųsto tarybos nariams ir administracijai po paskutiniojo Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdžio, kuris užtrūko net tris valandas, nes buvo nagrinėjami miestiečiams aktualūs darželių klausimai. Tarybos narys tiesiog šaukė, kad negalima šitaip kankinti nei tarybos narių, nei dalyvavusių posėdyje darželių darbuotojų ar darželinukų tėvų. Mano atsakymas į tokius pareiškimus labai paprastas: negali būti politiku, tai ir nebūk.
Vytauto Čepo laiškas
„Gerb. komiteto nariai, noriu Jus informuoti, kad man nerimą kelia paskutiniu metu įsigalinti tendencija komiteto posėdžius paversti kažkuo panašaus į mitingus. Galvoje turiu paskutinį komiteto posėdį. Nemanau, kad komitetui tokia darbo forma yra priimtina. Vietoje to, kad pasikvietus į posėdį atsakingus administracijos darbuotojus ir pareikalavus iš jų atsakomybės, mes užsiimame tuščiais plepalais neduodančios jokios realios naudos, be viso kito gaišindami kitų žmonių ir savo laiką. Sutikite, juk visą tą darželių problemą (neneigiu, kad jos nereikėjo spręsti), buvo galima sutvarkyti pasikvietus į posėdį asmenis nuo kurių veiklos priklauso problemos išsprendimas. Aišku, niekas negali uždrausti į posėdį kviesti visuomenės atstovų arba suinteresuotų žmonių ir išklausyti jų nuomonių, bet paversti visa tai šou, švelniai tariant, yra negerai.
Suprantu, artėja rinkimai, kartu didėja ir aktyvumas bei psichologinė įtampa, bet nei aš nei kiti komiteto nariai, kiek žinau, nesame niekam įsipareigoję talkinti kam nors rinkimų kampanijoje. Jei kam nors tai patinka – jo valia, tačiau aš manau, kad komiteto posėdžiai turi būti konstruktyvūs, priimami rekomendaciniai sprendimai konkretūs ir aiškūs. Todėl, gerb. kolegos informuoju Jus, kad jei panašūs atvejai kartosis aš tokiose „mitinguose” nedalyvausiu. Keliaukime į Seimą ar dar kur esame numatę, kelkime savo reitingus savarankiškai, neįtraukdami kitų nieko neįtariančių arba nenorinčių tokiose akcijose dalyvauti asmenų.“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *