KAIP LIBERALAI ASFALTU TVIRTINA KOLORADINĘ KOALICIJĄ

 

                      Kas galėjo dar prieš metus patikėti, kad Prezidentės globojami ir godojami liberalai, Klaipėdoje ims ir įsileis į savo užantį partiją, kuri puošiasi Georgijaus juostelėmis ir abejoja stabilumą Europoje užtikrinančiomis tarptautinėmis sutartimis?

                      Ne tik įsileido, o dar ir pati augino ir maitino. Rusų aljansas, paskutiniuose savivaldos rinkimuose ėjęs su Valdemaro Tomševskio bloku, ne vienerius metus liberalams Klaipėdoje užtikrino stabilią daugumą ir absoliutų palaikymą.


Už tai liberalai bloką dosniai maitina benzinu, dyzeliu, šviežia ir šaldyta žuvimi, rūkyta ir raikyta mėsa, kitomis turgaus gerybėmis: „blokas“ jau ilgus metus kaip savame darže šeimininkauja Klaipėdos autobusų parke ir Naujajame turguje. Parke karaliauja Jelizaveta Daugininkienė, turguje direktoriauja Viačeslav Karmanov. Biologiškai tariant, „bloko“ ir liberalų simbiozė vieniems užtikrina sotų gyvenimą, antriems – ramią galvą dėl politinės daugumos uostamiestyje.

                      Meilė – įnoringa emocija. Norint, kad ji liepsnotų, reikia nuolat kurstyti ir tvirtinti. Todėl pernai liberalai šią meilę nusprendė … suasfaltuoti. Bet pasielgė taip neapdairiai, kad kilo skandalas. Mat tokius reikalus atlikinėti viešai, stebint daugybei meilės ištroškusių akių – kvaila. Ir pavojinga.

                      Kai didesnioji Tauralaukio gyventojų dalis metų metais brenda per gilų puvynėlį neasfaltuotomis gatvėmis, staiga pernai Klaipėdos miesto savivaldybę ištiko meilės priepuolis ir ji ėmė nei iš šio, nei iš to kapitališkai tvarkyti Tauralaukio viduryje esančios Klaipėdos (toks pavadinimas) gatvės gabaliuką. Trys šimtai metrų buvo išasfaltuota, sutvarkyta, įrengta lietaus kanalizacija, pakloti prabangūs trinkelių šaligatviai. Ši gatvės atkarpa – tikrai ne pati tirščiausiai apgyvendinta. Vienoje pusėje stovi apleistas namukas, o kitoje gyvena … žentas. Ne, ne tos populiarios muzikinės grupės atstovas. O vienos iš minėtos Rusų aljanso lyderių, Seimo narės Irinos Rozovos žentas.

                      Kai esi toks „žentas“, užtenka tik elektroniniu paštu prašymo savivaldybei, kad butų išasfaltuotas kelias prie tavo namų. Miesto plėtros ir strateginio planavimo komitetas, kuriam vadovauja jaunasis Simonas Gentvilas, yra įsitikinęs, kad šis, pro Rozovos žento namo langus matomas gatvės gabaliukas yra Klaipėdos strateginės plėtros dalis. Todėl valdininkai „vertėsi per galvą“ priėmė visus reikiamus sprendimus, pakeitė planus, skyrė 70 tūkst. eurų ir patiesė tą, meilę sutvirtinantį, asfaltą. Likusieji tos pačios gatvės gyventojai 10 metų negali sulaukti tokių kalėdinių dovanų. Objektyvios meilės paieškos juos nuvedė į Prokuratūrą ir STT. Tačiau ir abi šios institucijos mano, kad liberalų meilė Rusų aljansui ir Rozovai yra akla. Todėl jos nemano, kad toks viešas įžūlus meilės reikalų demonstravimas ir asfaltavimas pažeidžia viešąjį interesą.

                Dabar Tauralaukio gyventojai suka galvas, kokie VIP-ai gyvena Vėjo ir Smėlio gatvėse, kurios irgi numatytos tvarkyti prioriteto tvarka. Vėjų gatvėje siaučia vėjai, nes namai yra kol kas tik iš vienos pusės. Kitoje – laukai. Smėlio gatve, be abejo, beveik nieks nevažinėja automobiliais. Prancūzai tokiu atveju sako  „Cherchez la femme“. Tauralaukiečiai paprastesni: ieškokite … švogerio …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *